| Bianca_9620 a întrebat:

Hey stiu ca mai este o luna pana incepe scoala dar eu trec clasa a 9-a si imi este frica deoarece sunt putin timida si imi fac prieteni greu si cel mai rau imi e frica sa nu fiu eu ciudata din clasa. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

Si eu trec a 9`a blushing Si am ceva emotii in legtura cu asta. dar sper sa ma integrez repede big grin Baftaa!

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

PAi lasa sa curga totul de la sine sunt sigura catib vei face prieteni repede cand am trecut eu intra 5 a nu cunoasteam pe nimeni. si eram fft timida sar m-am pus in banca cu o fata si am inceput sa vb dupa cu o fata din fata noastra!

Mie prima oara mi sau parut ciudati...

Dar o sa fie bine.

| bianca a răspuns:

Nu ai facut rost de niciun id de la tine din clasa?
in orice caz toti vor fi timizi si fara prieteni asa ca nu iti face probleme o sa va imprieteniti imediat.
succes :*

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Ai incredere, vorbeste cu simt de raspundere si ai mult curaj si toti te vor indragii!happy