| Alexandra_7889 a întrebat:

Hey...
sunt bulversata ajutati-ma
am auzit,, n" variante cu inceperea scolii unii spun ca pe 1 septembrie alti ca pe 9 altii ca pe 5 I don't want to see laughing pana la urma cand se incepe

Funda:*

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Uita-te aici http://www.dreptonline.ro/......_2012.php.
Sper ca te-am ajutat :)

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| louise a răspuns:

Asteptam si vom afla sa fiu sincera eu cred ca nici profesorii nu stiu pe cat se incepe exact. aucm asteapta si tu ca pe la sf lui august garandat o sa fie ceva sigur! funda?

| CLau8GeRrY a răspuns:

In mod sigur pe 12 septembrie:*...din pacatelaughing

| happyendings a răspuns:

Incepe pe 12(pe 1 cred ca va fi la anul)happy

| ymary a răspuns:

Buna! Scoala va incepe in data de 12 septembrie...eu asa am auzit, adica toti colegii mei mi.au spus asahappy. Si in plus nu prea avem cum sa incepem in 9 pentru ca este vinerea si de restul (adica 5 si 1) chiar nu stiu ce sa spun.Dar cel mai concret raspuns este 12 septembriebig grin. Sper ca te.am ajutat:*

| Ramona4you a răspuns:

Pe mine nu prea ma intereseaza pe cat incepe eu tot pe 15 ma duc la scoala. :*:*:*

| Ancutza_9490 a răspuns:

Scoala va incepe pe 12 septembrie.

| cristy50 a răspuns:

Se incepe pe 14 15 septembrie nu are cum sa inceapa mai repedewinking

| anaservic a răspuns:

Pe 12. trust me.

| catalina_8356 a răspuns:

Buna. eu stiu ca scoala se incepe pe data de 9 septembrie. acu nu pot spune ca e ceva sigur. eu asta stiu asta spunbig grin

| CrissTina_7721 a răspuns:

Mai eu am informatii sigure.pe 12 incepem scoala!