| FlOwErPoWeR a întrebat:

Hey! Sunt clasa a IV-a si vreau sa dau la sf anului un cadou doamnei mele invatatoare(un proiect despre clasa noastra) si nu stiu ce melodie sa pun pe fundal.
please ajutati-ma cu un titlu de melodie!
mersi anticipattttt! >Byebig grin

3 răspunsuri:
| FlOwErPoWeR explică:

Am gasit mai multe melodii dupa care am ajuns la 2 si nu stiu care dintre ele sa alegsadcrying
dintre queen-we are the champions si david bisbal- waving your flag

| Picipuu a răspuns:

Pai de forate multe ori se potriveste o melodie vecher gen beethoven sau bach chiar daca nu pare este adevarat dar sunt multe si aici intervine partea ta : tu alegi happy ce melodie iti place happy

sper ca te-am ajutat macar un pic happy succes happy

| KimK a răspuns:

Ambele ca o sa dureze mai mult proiectul happy