| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt cu un baiat de ceva timpbig grin Si inainte ma suna mereu sa ne vedem, dar eu nu-l sunam sa ii propun sa iesim...asta facea numai el.
De la un timp, nu prea ma mai suna sa ne vedem... oare asteapta la mine?big grin

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Poate el crede ca tie nu iti mai place de el pentru ca tu nu il inviti niciodata in oras si asta face numai el. Asteapta sa il inviti si tu sa vada daca chiar iti dai interesul in aceasta relatie si ca iti pasa si tie de el.

1 răspuns:
| MyRedRose a răspuns:

Buna! Pai probabil ca ori asteapta sa ii propui tu sa iesiti (pentru ca tu nu i-ai propus asta niciodata) ori are treaba, mai face si el altceva.
Cel mai probabil asteapta sa il suni si tu. Adica gandeste-te! El te suna mereu, tu accepti, va intalniti si dupa ce plecati tot el sa sune a doua zi sa va intalniti mereu? El asteapta sa iti dai seama de asta si sa il suni. Asa ca pune mana pe telefon si invita-l la un suc, LovePink.
Sper ca te-am ajutat. Te pup, paa! big grin