| Iwishtoknow a întrebat:

Hey! Sunt noua pe facebook si imi puteti spune cum pot sa-mi schimb numele de profil?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=account

si dai click pe "Editare" de langa numele tau, coompletezi din nou numele si la sfarsit click pe "Salveaza modificarile".

3 răspunsuri:
| Iwishtoknow explică:

Dar de ce facebook-ul nu ma lasa sa imi pun un nume fals?

| DyaBeiib98 a răspuns:

In coltul din dreapta e o cheita ( sau ce-o fi oh go on ) dai click pe ea si dupa dai la Setarile contului.Si dupa dai la editeaza nume. Funda?puppy dog eyes

| RaZz1 a răspuns:

Intai dai pe o chestie langa deconectare dai la setarile conturilor si schimbi numele