| LiviaAndreea19 a întrebat:

Hey! Sunt pasionata de chestii paranormale cu fantome si fenomene greu de explicat, daca le pot numi asa. Voi ati avut parte de astfel de intamplari? De fenomene paranormale? Daca da lasati un comentariu si voi da funda la cel mai bun. Nu dati copy paste de pe net va rog

Răspuns Câştigător
| Isolde a răspuns:

Stii, si eu sunt pasionata de astfel de chestii, mereu am crezut ca exista fantome si diverse puteri. Sunt din Republica Moldova, si cum aici e si putina influienta rusa, arata la tv proiecte ruse, in care oamenii cu puteri neobisnuite ii ajuta pe cei in disperare. Este ca o lupta intre aceste persoane si chiar cred ca nu e inscenat. Mi se intampla si mie foarte des sa simt ce o sa se intample, prietenele imi spun ca is doar nebuna. Mereu m-au atras tot ce e dincolo de constiinta umana. Nu am nevoie de funda, sunt bucuroasa ca mai exista cineva la fel de "nebun" ca mine.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, am avut parte de astfel de întâmplări, dar nu doresc să le fac publice.
Sunt tot feluri de documentare/interviuri/discuţii pe internet, caută şi găseşti.

| Morenna10 a răspuns:

Eu sincer nu credeam pana nu demult, cumnata mea a locuit o vreme intr-o casa care era bantuita, si am inceput sa ma documentez, multi oameni nu cred in genul acesta de chesti, dar daca ar trece prin asta ar crede

| danay72 a răspuns:

Nu,pentru ca nu exista fantome.