| PinkLips847 a întrebat:

Hey toata lumeahappy Sunt in clasa a 8-a si inca nu am hotarat cu cine facem pozele pentru album. Imi puteti zice diferite firme si studiouri care fac albume din cluj-napoca...va rog ajutorkiss... dau funditakiss

1 răspuns:
| IoanaLoredana a răspuns:

Eu iti recomand altceva. Eimposibil ca nici unul din voi sa nu cunoasca un fotograf profesionist, poate sa fie chiar amic cu unul dintre voi. Daca nu e eu zic sa il cautati.Si sa ii propuneti voi ceea ce vreti si suma.Mai pe scurt negociati.
Firmele cam trag de pe voi.Eu in clasa a 12a cel putin asa am facut.Am luat 2 fotografi profesionisti si am mers undeva in natura sa facem poze.Nicidecum un peisaj din tablou in spatele nostru.