| PauLa.M a întrebat:

Nu pot sa trimit mesaje private si nu inteleg de ce. imi tot apare "Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa de e mail. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk." dar nu apare in nici in Inbox nici in spam.

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Dupa ce te-ai inscris, pe adresa de email, ai primit un... email laughing
Ce contine un link.
Trebuie sa accesezi acel link, si apoi, vei putea sa trimiti mesaje private.
bafta.

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Pooate nu ti-ai confirmat adresa de e-mail, ce ti-a fost trimis pentru verificare, asta seara. Verifica-ti mail-urile!
de duci in email si este un link si apesi pe el si gata

| ViVi a răspuns:

Dupa ce activezi poti sa trimiti mesaje

succeswinking

| PauLa.M explică:

@ andym : vreau sa ramana confidential laughing big grin
nu imi apare nimic nicaieri deci nu am ce sa validez.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Prima oara trebuie sa validezi mail-ul