| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Hey tocmai mi-am schimbat poza dar nu se vede nimicsadDC?

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai se vede acumlaughing) probabil ca nu s-a aprobat pe moment. oricum mumoasa poza!
pa-pa
:**:

| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Iti apare la intrebare, dar la raspunsuri si la profil nu, nui asa? Si mie mi s-a intamplat asta acum cateva zile, mi-am pus o imagine si imi aparea la fel ca la tine. Dar, nu-ti face griji, o sa apara, poate sa apara chiar azi sau maine. Nu stii exact. O poza mi-a aparut peste 2 zile, alta mi-a aparut chiar in ziua urmatoare. Deci, poate sa durezez ceva, dar o sa apara. Nu-ti face grijiwinking

Sper ca te'am ajutatkiss