| robo888 a întrebat:

Hey tot eu sunt! Dar am vazut un baiat f frumos la scoala.Si cam imi place de el chiar pot sa ii sup iubitului meu ......de exemplu ma despart de tine? Nu stiu ce sa fac! crying vreau si eu un raspuns va rog

Raspuns akmm >:

Răspuns Câştigător
| LastNight1324235436 a răspuns:

Daca nu il mai iubesti pe prietenul tau ar trebui sa te desparti de el. Spune-i pur si simplu adevarul.Ca nu mai simti ce simteai acum ceva timp pentru el

12 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Un sfat: Cand mergi la scoala, nu te uita dupa baieti 'f frumosi'. Fii atenta la profesori, in special la profesoara de romana.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu ce inseamna "ii sup". Poate ne explici.

| robo888 explică (pentru neutrino):

Ii spun

| robo888 explică (pentru neutrino):

Ii spun inseamna!

| Xtadelo a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru iubiti?

| robo888 explică (pentru Xtadelo):

Ce? La 19 ani.

| Xtadelo a răspuns (pentru robo888):

Nu ai mai mult de 10 ani happy

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca iti vei raspunde singura. Acum ai un iubit. Mai tii la el? Daca da, merita sa inchei o relatie pentru ca un alt baiat te atrage doar fizic, fara a sti daca simte ceva pentru tine? Gandeste-te.

| Flaviucu a răspuns:

Chiar nu inteleg nimic din intrebarea ta.

| asclepius a răspuns:

Frate ce materilististraight face ma tu esti normala la cap? mai multe de 11 ani nu ai cel putin mentalitatea ta auzi cica am vazut un " baiat frumos" si era si prost? saracu baiat care o sa ti fie odata sot... auzi cica baiat frumos.wtf.ce copii.

| robo888 explică:

Eu stiu ce simte baiatul pe care il plac! Ii place si lui de mine! Are acelasi gen de muzica ca mine are acelasi gen cum sunt eu zi de zi! Ce imi place sa beau ii place si lui tot ce imi place mie are si el :X si imi place lucrul asta! :X

| Al3xAnDrU66 a răspuns:

Afla intai daca si el simte ceva pentru tine sau daca nu-ti mai place de prietenul tau care il ai despartete.