| brioșicaviolet23 a întrebat:

Am nevoie de niște păreri.Deci în mai puțin de 2 luni e ziua mea și vreau să îmi cumpăr un telefon.Ce părere aveți de Iphone 5/5S sau Iphone SE? Care e mai bun? Sau ce alte telefoane îmi recomandați? Să fie pâna în 1500-2000 de lei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre iph 5 si SE eu cred ca mai bun este SE.Ti-as recomanda in rest Samsung A5, J5, S5(din acesta am eu), Allview x3 soul.

4 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Https://oneplus.net/ro/3t

fara suparare, dar iphone-urile sunt o fita. adica sunt telefoane bune, in fond, da nu merita pretul pe care il pretind pentru ceea ce ofera.

| Lioana a răspuns (pentru syd):

Ai cumparat de pe site-ul mentionat? Cat a costat transportul si in cat timp a venit?

| syd a răspuns (pentru Lioana):

A luat un prieten. transportul a fost gratis, dar a luat ceva sa vina. nu mai stiu cat. in orice caz, eu zic ca 1+ nu s-au mai tinut de ideea de telefon flagship mai ieftin care sa bata galaxy-urile si aifoanele. acum 1+5 e 500€ sau cat. nu stiu daca mai merita.

| brioșicaviolet23 explică:

Mersi mult de raspuns