| trixie13 a întrebat:

Hey tpu...acum ceva timp a inceput sa imi placa un baiat si nu stiu daca si el ma place.cum sa ma imprietenesc cu el...sau.cum sa "ies in evidenta".big grinfundita

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Auu la varsta asta baieti domane ce au ajuns rolling on the floor))) la varsta asta trebuie sa te joci cu papusile ma laughingrolling on the floor) nu baieti chatterboxchatterboxchatterboxchatterbox mai tz de asta acum inceraca sa nu te mai uiti la baieti rolling on the floor

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Te rog sa nu te superi pe mine, sau sa interpretezi gresit. Referitor la intrebare: Este complet gresit, a face ceva sa iesi in evidenta. Asta denota slabiciune, milogeala, umilinta. Deci, cu cat stai in banca ta, cu cat vei vorbi mai putin si la subiect, cu cat vei fi mai retrasa, cu atat vei iesi mai mult in evidenta. Cei care tipa, vorbesc tare, se lauda, etc, acea sunt oameni slabi. Cei care vorbesc putin incet, calm etc, acea sunt oameni asezati, echilibrati, oameni care stiu ce vor de la viata si de la ei. Ca atare, cea ce este sa fie al tau, va fi. Totul la vremea lui. Pa

| madalicious a răspuns:

Scuza-ma dar cati ani ai? 12? Nu crezi ca la varsta asta ar trebui sa inveti putintica carte? Nu de alta dar nu ti-ar prinde rau, crede-ma, timp pentru baieti mai ai destul. Si daca vrei sa iesi in evidenta du-te la el si vorbeste cu el, cere-i id de mess. happy

| trixie13 explică:

Nu la asta ma refeream, de aceea am pus in "...nu imi place sa fiu in centrul atentiei, dar am uitata sa spun ceva, e cu 1 an mai mare si am fost cu cel mai bine prietena al luihappy