| buburuzaDLP a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat acum ceva timp si el Inca ma place. Eu nu l mai plac si vreau doar sa fim prieteni, problema este ca, crush- ul meu este cmbp al Sau.Cum sa fac sa l fac sa nu ma mai placa, iar pe crush sa ma placa? multumesc anticipat! laughing)

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Acel crush al tau, cel mai probabil va sta departe de tine. Cel putin acum. Daca intr-adevar ii e prieten pe bune si daca stie ca inca ii place de tine, nu se va apropia de tine.
Nu prea ai cum s-o dai sa fie bine.
Nu poti controla sentimentele altora....auzi ce stupid, cum sa-l faci p'ala sa nu te mai placa iar p'alalalt sa te placa. laughing) Pai fetita, daca stia cineva cum sa manipuleze sentimente, era smecher.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum, ii va trece lui cand va incepe sa-i placa alta tipa. Pana acolo nu tine de tine.

| Emma30555 a răspuns:

Sincer nu prea e o idee buna. Va suferi mai mult, era bine sa ți placa de un băiat din alt grup. Iar celalalt dacă chiar ii este prieten nu o sa se bage. Dar tu dacă vrei neapărat poți sa l faci sa te remarce și aștepți sa facă el un pas.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cum dumnezeu o fi atunci cand indragesti un brebenel, dar vrei sa rupi toti brebeneii de pe pajiste?

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ia, pe tine de ce te-au mai avertizat?

| liliana77any a răspuns:

Si baietii au senstimente! laughing