| Sweetyass a întrebat:

Acum o luna am intalnit un baiat aici pe TPU care m-a ajutat super mult la o problema. Apoi am continuat sa vorbim pe mess si ne spuneam unul altuia toate problemele care ne macinau devenind prieteni foarte, foarte buni. In schimb am promis sa nu cautam informatii despre noi, sa nu vedem poze cu noi....si chestii de genul. Eram prieteni numai si numai pentru probleme. El imi dadea sfaturi si eu la fel. Dar acum cateva zile am decis sa nu mai vorbim si acum mi se pare ca am sute de probleme pe care nu am cu cine sa le impartasesc. Vrea cineva sa fie prietenul meu confidential ( si ma refer la baiati pentru ca discutiile devin astfel mai interesante si mai amuzante). Desigur, este vorba despre baiati de peste 17 ani care sa aiba cate ceva in minte..Serios acum.happy...chiar am nevoie de sfaturi dragute. Daca e ceva imi lasati id-ul vostru de mess. O sa fie super. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Serios?

| memento a răspuns:

Buna. Da-mi un PM(private message) cu ID-ul tau. Eu nu pot trimite PM.