| Bibixz a întrebat:

Acum vreo doua saptamani,am iesit prin parc cu doua prietene (una mai mica cu doi ani,alta de aceeasi varsta cu mine,dar eu sunt mai inalta decat ea ) si unde stateam noi, au venit 3 baieti pe care nu-i cunosteam. Apoi ne-am asezat pe o banca si au venit si ei, si cand sa plecam de acolo,ei au inceput sa strige dupa mine dar nu m-am intors, pentru ca nu-i cunosteam.Ne-au mai urmarit putin si apoi au plecat.A doua zi s-au asezat tot in apropierea noastra, dar nu au mai tipat nimic.Au trecut doua saptamani si nu au mai venit in parcul ala. Acum 3 zile i-am vazut din nou,si iar s-au asezat langa noi,dar de data asta eram cu o fata mai mare decat maine cu un an, si au tipat dupa amandoua cand am plecat.Ieri,eram cu o gasca mai mare de fete, si iar s-au asezat pe banca langa noi dar erau mai multi baieti.Si acum ca m-am uitat mai bine la ei, am vazut ca unul din baieti este foarte dragut ..Totusi,as vrea sa stiu de ce ne urmaresc, dar imi e "frica " sa ii intreb asta pentru ca eu sunt destul de timida.Si maine plec din oras o saptamana. Acum intrebarea este : cum ar trebui sa aflu de ce ne urmaresc? Vii s-a intamplat si voua la fel? Ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Bella20 a răspuns:

Paiii ..va urmaresc cu un motivsmug..Bagatee sh tu inseamaa cu ei..heii..dar cinee esti..sau ce vrei de la mnne.dc tot ne urmaritii. daca nu zici ca esti timidaa.zi lu fata aia mai mare:*.Sa se duk la eii sh sa vb apoi mergi sh tu faci cunostintzasmug. Poatee te combini sh cu baiatull ala dragut care ziceai tuu smug. Incerca macar.:*.Da sh mi-s-a intamplat sh mie:*..Multt Succes!:*. funditaaa >big grin

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Banuiesc ca sunt interesati de voi, poate vor nr. voastre de tell, id ceva. Oricum va urmaresc din 2 motive zic eu. Sa glumeasca sau sa va dea de inteles ca va/te place. big grin

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Va urmaresc pentru ca le place cum aratati, si vor sa se dea la voi si sa-si incerce norocul sa se combine cu voi