| bianca_1157 a întrebat:

ajutor :O, am sesizat un nodul sub burtica (ma jeneaza cand pun mana) de la ce poate fii?straight face facetin sa mentionez ca am avut un contact sexual neprotejat acum 1 saptamana (perioada fertila), e asta un semn de sarcina (nu prea cred ) dar vreau pareri cat mai multe, fundita pentru cel care ma ajuta big hug multumesc tuturor carora isi dau silianta sa imi raspunda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un medic urgent sa nu fie ceva grav... daca ai medic de familie mergi la el fiindca te va trimite unde trebuie daca nu megi la spital happy...