| bianca_1157 a întrebat:

am avut un contact sexual neprotejat acum 1 saptamana, plus ca a ejaculat in mine (perioada fertila) mentionez ca ma chinui de cativa ani sa fac bebe si nu am reusit pana acum, acum 3 zile am sesizat niste usoare ameteli, lipsa poftei de mancare, oboseala, iar de curand o pofta excesiva de lichide (apa), iar aseara un nodul sub burtica (care astazi a disparut) ce parere aveti? Dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| pixieroxx a răspuns:

Sincere felicitari:X... cea mai proaspata mamica de pe TPU:X:X:X

3 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Superrr; x bv bv; sa ai grija de el si sa fie sanatos si tu si elwinking

| GrecuCristi a răspuns:

Eu am doar 17 ani... Dar cred cu tarie ca ai avut succes! happy Sa fie sanatos!

| BananaUcigasa a răspuns:

Un singur cuvat FELICITARI (parerea mea) sper sa fie asa