| Bas1998 a întrebat:

Vreau sa scap de punctele negre si de cosurihappy

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Intr-adevar este neplacut sa le ai, dar nu e totul pierdut!
Trebuie sa folosesti ceaiuri in loc de apa pentru baut pentru ca totul pleaca de la ficat si de la modificarile hormonale, detoxifierea este binevenita in aceasta perioada!
Evita pe cat posibil fumatul si/sau ingerarea de fum de tigara, evita bauturile acidulate si cele cu cofeina, evita tot ce are conservanti, evita sarea si toate produsele fast food!
Nu uita si de igiena locala riguroasa. nu folosi creme foarte grase! Succes!

2 răspunsuri:
| Mădălina_2296 a răspuns:

Foloseste Zineryt, e ff bun, pretul e cam mare, dar nu conteaza
Il folosesti de 2 ori pe zi si iti trec repede.

Si nu folosi creme si toate rahaturile pentru fata, iti imbatranesc tenul si sunt grase, apa si sapun, dar sa te clatesti ff bine, si foloseste solutia Zineryt. e eficienta.

O seara buna!
\\

M a d Uhappy

| Bas1998 explică:

Multumes mult de sfaturi... o sa incerc solutia aceea zineryt