| Littlegirl88 a întrebat:

am 15 ani si am o intrebare daca ma puteti ajuta sunt cu iubitul meu de 1 an de zile iar acum de 4 zile nu imi mai raspunde la telefon si ma suna doar seara el mi-ai zis ca nu mai are telefon si taicasu mi-a zis la fel acu 2 zile m-am certat cu el din cauza geloziilor mele iar acum el mi-a zis ca am plecat in Germania, dar nu are cum ...nu cred asta iar pe fb si-o facut una un fb cu poza lui la profil si numele lui si ea m-a amenintat ca [Cipi] va fi al iei. i=am spus ce mi s-a intamplat si mi-a zis sa nu mai cred totul de pe fb nu stiu ce sa cred el nu ma mai suna nu imi mai trimite mesaje si nu mai da niciun semn de viata de cat o data pe zi ce sa cred dau funda plz Help me! P.S el are 17 ani

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori nu are timp ori te inseala si nu recunoaste

| Littlegirl88 explică (pentru mona):

Dar de ce nu a facut asta in a5a luna? si acum dupa un an? nu era genu de persoana sa ma insele