| LCD a întrebat:

E plecat de 5 zile din oras.De ce nu imi raspunde? straight face
nu inteleg ce se intampla.Am vb in ziua in care a plecat, urma sa plece peste o ora.De atunci, am tot asteptat un semn de la el.Eu i-am dat sms in fiecare seara, dar el nimic straight face
nu ne-am certat

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poate nu şi'a activat roamingul şi te chinui degeaba laughing. În străinătate nu mai funcţionează cartela decât dacă activezi roaming.Stai liniştită, o să primească mesajele cănd ajunge în România laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Oooops straight face... din oraş...am crezut că din ţară. @alllina m'ai încurcat cu Danemarca ta laughing

| deejayra a răspuns:

Cine ma a plecat? fractu, sorta, maica-ta, tactu, Gheorghe, Vasile? ai putea sa specifici?

| LCD explică:

Pai e plecat cu tot cu parinti, dar asta nu inseamna ca nu imi poate da un bip straight face

| LCD explică:

E pe abonament!
eu nu am credit si stie.
dar chiar si asa, in prima zi l am sunat, si de at ii tot tr mesaje
si el nimic.
nu e normal
pana acu nu a mai facut asa. vb in fiecare zi l tel

| LCD explică:

Am spus ca nu ii mai dau niciun semn straight face
sa ma caute daca vrea, dupa aia devin eu stresanta.
dar dupa aia, m-am gandit ca poate vrea sa vada daca imi pasa, sau daca il caut eu.chiar nu stiu straight face
astept sa se intoarca, sa vad ce imi spune... ce a facut de nu a raspuns DELOC

| Smokethatshit a răspuns:

O prietena de'a mea a patit exact la fel, iubitul ei era plecat din oras, si nu a dat nici un semn de viata timp de o saptamana, nici la telefon nu raspundea, pana la urma s-au lamurit lucrurile, de fapt isi pierduse telefonul laughing deci nu ar trebui sa iti faci griji, mai ales ca nu v-ati certat, si din cate vad, va intelegeti destul de bine, asa ca repet, nu ai dc sa iti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Madona daca tu erai in concert, s-a plictisit sa te astepte laughing Nu v-ati certat dar ceva este putred in Danemarca, sigur a plecat cu parintiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate n-are credit saracu' big grin
Tu de ce nu il suni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii tel unuia din parinti? suna-i pe ei.