| ViPerXDs a întrebat:

am 15 ani si am o problema :/.Ma-m indragostit de o fata obsedant de rau,si problema e ca suntem prieteni destul de buni,si daca o sa-i zic ca imi place de ea si ea o sa ma refuze, o sa pierd si prietenia cu ea.

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Pai acu trebuie sa iti pui prioritatile in ordine. vrei un prieten nou? continua sa fii prieten cu ea. vrei o iubita? spune-i si in caz ca te refuza si nu mai sunteti prieteni oricum nu aveai nevoie de un prieten nou. stii ce zic?

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine.

| peperonies a răspuns (pentru aCek1ng):

Toata increderea.