| TipaInNegru a întrebat:

am avut un vis :baiatul de care imi placea era cu o fata(o amica cred) si pe mine nu ma baga deloc in seama noi eeam la scoala apoi fata a plecat si el m-a intrebat daca vreau sa stau langa el dupa nici atunci nu m-a bagat in seama si aa in reala el a zis ca ma place apoi dupa ceva timp a zis ca nu vrea o prietena pentru ca el crede ca daca o sa aive una nu mai are timp pentru prieteni si eu nu vreau sa.i fiu doar prietena deci ce pot face in real si ce inseamna visul dau funda

1 răspuns:
| AddeAdee a răspuns:

Visele tale nu au legatura cu ce crede baiatul acela.Tie iti e frica sa fii data la o parte pentru altcineva.
Imi pare rau ca iti spun, daca baiatul acela te-ar fi placut cu adevarat si ar fi vrut sa fie cu tine, ar fi lasat tot ca sa fiti impreuna, nu ar fi bagat scuze.Eu spun ca e mai bine sa lasi lucrurile asa, la un moment dat o sa regrete.
Imi pare rau. Sper ca te-am ajutat! c: