| AdrianaL30 a întrebat:

Am buzele destul de mici si subtiri.Forma lor chiar imi place, adica nu sunt asa..insipide laughing Imi puteti spune niste trucuri prin care sa le dau mai mult volum? Aaa, si inca o intrebare big grin Buzele subtiri de impiedica sa saruti bine? big grin

3 răspunsuri:
| aniri2000 a răspuns:

1.Ia o periuta de dinti uscata si perieti buzele, chiar merge sau poti sa iti iei gloss pentru volu nu e chiar asa scump.
2.Nu neaparat

| loveofqwerty a răspuns:

Buzele subtiri sunt mai frumoase decat cele cu volum... La a doua intrebare... Nu am experienta

| discount a răspuns:

Ruj rosu, sau nuante de rosu. 2. da, oarecum