| мιcнєℓℓє a întrebat:

Am cont pe youtube si nu stiu cum sa imi schimb fondul acolo pe pagina mea vreau sa imi pun o poza din pc inainte stiam, acum am uitat! Funda pentru cel mai inteles raspuns!good luck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in contul tau, click sus pe My Channel, click pe themes and Colors, click pe show advanced options.
Mai jos ai o casute, alege calea din computerul tau a acelei fotografii si da-l upload.
Daca fotografia nu-ti place o stergi, trebuie s-o stergi si daca urci alta.
Nota - Este posibil ca unele fotografii sa nu-ti completeze fontul de jos al paginii, se intampla frecvent, deschide fotografia in calculator cu Paint, tine apasata tasta CTRL si apasa odata pe W.
In casuta Vertical apasa 120, apasa enter si salvezi fotografia, o urci pe youtube si daca tot ramane gol in josul paginii, maresti din nou fotografia pe vertical cu 110 urmand indicatiile de mai sus.

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna :] â

| мιcнєℓℓє explică:

Dolcekitty invata sa citesti ca am scris altceva

| deliamaria13 a răspuns:

Aici nu esti pe hi5 doar p hi5 iti schimbi fondul.la facebook nu merge