| adelinaxoxox8888 a întrebat:

am fost cu un baiat si apoi el s-a desp de mine pe motiv ca eu eram cam copilareasca si lui nu ii prea placea. si acum vorbesc cu el si a zis ca m-am schimbat in bine si suntem amici si m-am certat o data cu el f tare iar dupa cateva zile m-a salutat pe mess( mereu eu il bagam in seama) si am fost foarte sincera cu el in privinta cu de ce eram asa copila si el mi-a zis ceva de genul: imi pare rau ca am tras concluzii pipite. acum te-ai schimbat si vreau sa fiu impreuna cu el si nu stiu ce sa fac. voi credeti ca ma place( tipul e chiar ff de treaba il cunosc de 7-8 ani si nu e genul sa isi bata joc de fete)si cum sa il intreb daca vrea sa fim impreuna? va rog cele mai bune raspunsuri fundita+vot

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Cand mai vorbesti cu el incearca sa ii amintesti mometnele frumoase petrecute impreuna, asa poate chiar el va face primul pashee hee

sau zi verde in fata ca vrei sa fiti din nou impreunahappy

bafta :*happy

3 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Daca sia cerut scuze si regreta faptul ca sa inselat in privinta ta inseamna ca te vrea inapoi

Si sigur te place, probabil chiar mai multhee hee

| adelinaxoxox8888 explică:

Dar...voi credeti ca ma place?:-s

| bubudeeabubu a răspuns:

Gaseste lucruri in comun fal sa te placa iar fal gelos sau zio in fata fi curajoasa si cu tupeu zi vrei sa fi iar cu mine zi daca da da daca nu hai. sper ca te-am ajutat te puppp:*:*