| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta, dar nu mi-a raspuns nimeni, asa c-o mai pun o data! :
Cate tatuaje are Louis Tomlinson (membru din One Direction )?

Funda! :3 ( scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| Mirunikuuu a răspuns:

30! Amu` da funda! :3

9 răspunsuri:
| alex13king a răspuns:

Loool, ce intrebare. Ma rog, am gasit pe google raspunsul happy are 13 tatuaje dar si foarte mici unele! Funda? :3

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru alex13king):

Ok, ok!
Sunt SIGURA ca NU are 13 tatuaje!
13 tatuaje a avut in 2013... Deci...

| alex13king a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

O fi avut, dar intrebarea e stupida fara suparare, asa am gasit eu, n-o sa-ti raspunda nimeni la intrebarea asta crede-mawinking

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru alex13king):

Hm... stii mi-ai raspuns tu. Si scuze ca-ti spun doar ca sti tu TPU e un site pe care se pun intrebari. Si stiu ca intrebarea e stupida, dar eu chiar nu stiu cate tatuaje are, si m-am gandit ca stie cineva...

| alex13king a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Stiu, poti pune intrebari happy, dar chiar nu inteleg de ce vrei sa stii asta laughing))))))

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru alex13king):

Doamne...
Pentru ca sunt curioasa!
Si nu cred ca te intereseaza.

| alex13king a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Hmm, ma intreb cate alunite are Louis Tomlinson
? *** logic

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru alex13king):

Tu esti chiar...
Ce naiba ai cu mine?! A fost doar o intrebare atata tot!

| alex13king a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Las-o balta, nimicwinking