| Nadiiii a întrebat:

Am netu pe telefon si daca vreau sa ascult muzica sau sa vad video-uri imi apare Try Again...cum fac sa ascult muzica?

2 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Uite cum sta treaba ai telefon k, mai departe, am incercat si eu sa ascult muzica pe internet pe telefon dar din pacate nu merge, ai nevoie de Adobe flash player pentru a rula videoclipuri sau muzica pe net. Daca ai tel cu android cauta pe youtube acolo sigur iti va aparea si muzica si videouri sper ca ti-am fost de folos daca vrei neaparat sa asculti muzica scrie pe google youtube converter si introduci linkul de la youtube si ii dai convert downloadezi muzica dupa care connectezi firul usb si pui muzica in cardul sd

| BANN3R a răspuns:

Ori nu ai setarile facute corect la telefon, ori suportul tau nu suporta flash player