| ABCDEFGJKL2391 a întrebat:

Cand vreau sa ascult muzica prin casti, bag castile in telefon, dar muzica nu imi este redata prin casti si mai mult decat asta nici nu imi mai apare semnul ala de casti de pe ecran. Am un Nokia asha201. Si nu cred ca sunt de vina castie, fiinda aceleasi casti le folosesc la laptot si merg.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asta: nu le baga direct, cu varful castilor incearca sa atingi o parte laterala din mufa telefonului.