| LoveYouBadBoy a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Sunt in clasa a 5-a si in scoala mea este un baiat foarte tare, toata scoala il cunoaste si e genul ala de bad boy(e clasa a 6-a)... o prietena de-a mea i-a zis pe facebook ca mie imi place de el dar imi este rusine sa-i zic.si el m-a intrebat daca este adevarat iar eu am zis ca da... apoi el a zis ca nu-i nimic si ca nu trebuie sa-mi fie rusine si i-am cerut numarul de telefon, el mi l-a dat si mi la cerut pe al meu ( logic i l-am dat). si eu as vrea sa fiu cu el. dar habar n-am cum si cand sa-i zic asta si ma gandeam ca ma puteti ajuta.
P. S. el tot timpu zambeste la mine si imi ia apararea (se vede ca ma place)
funditaaa
XOXO
Sonya

1 răspuns:
| pix a răspuns:

Esti cam mica, totusi nu trebuie sa dai atentie la toate chestiile astea. daca inceputul e asa. daca ai fi mai mare in situatia asta ar trebui sa astepti sa iti spuna el (daca tot zici ca iti place) in cazul asta nu e nevoie sa faci u primul pas mititico!happy.si imi imaginez ce,, bad boy" e el in a6a