| oOoxMeowX a întrebat:

am nevoie de ajutor! Urgent! De curand am aflat ca pentru dosarul de inscriere la liceu imi trebuie o fisa cu observatii medicale pana la varsta de 1 an.....am fost la medicul de familie pentru a`mi elibera fisa insa a zis ca nu o mai are, ca din diverse motive s-a pierdut si el nu are ce sa imi dea.Am mers la arhiva spitalului unde m-am nascut insa nici acolo nu am gasit nimic.Nu am unde sa mai caut...ce pot sa fac? Exista o alta fisa? nu ma mai pot inscrie? Help me crying

5 răspunsuri:
| RockPassion94 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa te poti inscrie, mi se pare putin aberant sa-ti conditioneze inscrierea pe baza acelei fise.
Eu nu tin minte sa-mi fi trebuit asa ceva cand m-am inscris la liceu.Am dus doar fisa medicala primita de la scoala generala.

| oOoxMeowX explică (pentru RockPassion94):

Pai asa era..si eu tot de fisa medicala stiam dar acum au cerut aceasta fisa, chiar nu am cum sa o gasesc sad

| RockPassion94 a răspuns (pentru oOoxMeowX):

Incearca sa iei legatura cu cineva din liceul respectiv si explica-i situatia.Sunt sigura ca vei gasi o modalitate de a te inscrie :*. Mult succes!

| oOoxMeowX explică (pentru RockPassion94):

Multumesc o sa am nevoie! :*

| RockPassion94 a răspuns (pentru oOoxMeowX):

Cu placere :*