| oOoxMeowX a întrebat:

am nevoie de ajutor! Urgent! De curand am aflat ca pentru dosarul de inscriere la liceu imi trebuie o fisa cu observatii medicale pana la varsta de 1 an.....am fost la medicul de familie pentru a`mi elibera fisa insa a zis ca nu o mai are, ca din diverse motive s-a pierdut si el nu are ce sa imi dea.Am mers la arhiva spitalului unde m-am nascut insa nici acolo nu am gasit nimic.Nu am unde sa mai caut...ce pot sa fac? Exista o alta fisa? nu ma mai pot inscrie? Help me crying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In cazul tau cred ca trebuie sa mergi la liceul unde ai fost repartizata si sa le explici situatia. Cred ca te va intelege. happy

| oOoxMeowX explică (pentru anonim_4396):

Voi face asta...cat de curand pot...