| willmark a întrebat:

Mi-am facut blog de ceva timp si vreau sa stiu daca pot pune vreo aplicatie ca sa vad persoanele care imi intra pe blog.Cel mai bun raspuns funda apropo blogul meu este http://skelete26.blogspot.ro/ da-ti un + va rog si daca aveti si voi blog puneti-l aici.Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa dau acel + omule? Imi place, esti in pas cu realitatea thumbs up

| willmark explică (pentru anonim_4396):

Este chiar acolo sub titlu langa butonu de like ^_^ Mersi mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru willmark):

ok

| willmark explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau ca nu pot sa-l raspandesc mai repede...