| Corina1765 a întrebat:

am nevoie de niste sugestii pentru cadouri de Mos NIcolae, acesta e un baiat la care trebuie sa ii fac cadou

3 răspunsuri:
| Anamariaandrei a răspuns:

Ceva wow, sa te tina minte..hahaha

| MariaHorran a răspuns:

Banuiesc ca e mai mare de 10 ani...zic si eu sa ii iei un ceas sau un papion, depinde de gusturile lui...ai putea sa ii iei un deodorant sau un parfum, dar sa fii foarte atenta la preferintele lui.

Fundăă?

| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Paii depinde si de ce varsta are. Daca e mai mic i-ai si tu o masinuta cu telecomanda sau niste soladati din plastic!