| negrutzaa a întrebat:

asa avea nevoie de cateva sugestii de cadouri pentru baiat de valentines day... FUNDA

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| baru a răspuns:

Sall. Lant, sau bratara de argint. Pa!

| dydy1992 a răspuns:

Heii happy Pai ai putea sa ii iei o inimioara cu "Te iubesc!" big grin Sau un inel. Sau un lantisor cu litera numelui lui;-"