| Domnuleeeeu a întrebat:

Am niste intrebari pentru baieti.
Ce va place la fete?
La ce va uitati prima oara cand vedeti o fata care vi se pare atrăgătoare?
Cum arata fata ideala?
Funda pentru răspunsul care mi se pare sincer.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sa fie draguta!
Sa aiba sani si fund dar sa nu fie nici grasa! Atat happy

| Lawliet14 a răspuns:

Ni se rupe de fetele atragatoare si destrabalate. Cauti aventura? Altfel niciun barbat normal la cap nu s-ar indragosti orbeste de o panarama, femeie usoara sau proasta. Si nu ma refer la inteligenta putina, pentru ca unii nu pot mai mult dar pot avea alte calitati.

| CodreanuC a răspuns:

La par si la fata ei, daca sunt in regula cobor mai jos

| Stefxn a răspuns:

Sa fie draguta. Sa nu fie o pitipoanca! Sa fie desteapta si sa aiba un caracter placut, sa fie zambitoare. Nu tin neaparat la sani si fund, dar eu sunt mai inalt asa ca nu mi-ar placea sa fie scunda.

| TicTac47 a răspuns:

La o fata e bine sa ii vezi sufletu.
Inainte ma uitam unde nu trebuie si nu faceam decat sa ma indulcesc cu acele ganduri urate si mai mult sa ma amagesc.

| Cernucan_Romeo_1996 a răspuns:

Pai sa arate bine sa nu fie grasa sa aiba ochii albastri parul nu conteaza da sa nu fie chealahappy glumeam sa aiba simtul umorului aha si cel mqi important sa nu fie materialista