| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:am 14 si 3 zile si am la bust in partea plina 85 cm si sum bust 79 cm si nu stiu daca sa port bustiera sau sutien sau nimic.Va rog ajutati-ma si nu radeti va rog.Dau funda! Multumesc:*

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Asemenea cifre, la vîrsta de 14 ani, înseamnă a fi nu departe de obezitate.
Opreşte cipsurile şi fastfood-urile!
La 18 ani vei avea 100 de kilograme.

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Am 50 de kg nu cred ca sunt aproape de obezitatelaughing sunt chiar numai potrivita zic eu

| Smile4free a răspuns:

Buna prieteno.m-am gandit sa raspund si eu la intrebari de ale tale. Poate raspunsurile mele nu vor fi la fel de bune ca ale tale dar o sa incercwinking :*. Cred ca ar trebui sa porti bustiera indiferent de marimile sanilor. Dra daca nu suporti nu purta nimic. O veche prietena de a mea a purtat sutien la 11 ani si acum ii s-au slabit muschii de sub sani si se lasa in jos putin cate putin sad. Zic ca pe la 16 ani e potrivit. Sper ca te-am ajutat pup :*

| anonim_4396 explică (pentru Smile4free):

Nu mai am problema acum cu faza asta da mersi oricum de ajutor:*

| Smile4free a răspuns (pentru anonim_4396):

A imi pare rau sad

| Pwp_Elena_1996 a răspuns:

Trebuie sa porti o bustiera, e parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Pwp_Elena_1996):

Problema e ca nu imi place sa port bustiera as purta doar pentru ca mi se vad sfarcurile uneori dar chiar nu stiu ce sa fac mai ales ca e cald acum