| luminita1234 a întrebat:

happy am o întrebare. Cum pot sa fac mai multe like-URI la poza de profil de pe facebook? (Sau la pozele) ma rog... Poveste lunga! happy

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

1. Ii dai share din cand in cand, poate o mai vede cineva care nu a dat like inca si se indura
2. Te inscrii in diverse grupuri pe facebook (iti pot sugera cateva pe privat daca vrei) si cersesti like-uri happy
3. Vorbesti cu o pagina specializata in concursuri (daca te intereseaza iti pot da eu 4-5 nume de asemenea pagini) sa iti aduca like-uri (trebuie sa pui insa la bataie 2 premii: unul pentru admin paginii si unul pentru o tragere la sorti. Premiul poate fi orice, de la o bratara hand-made pana la produse cosmetice sau imbracaminte. O chestie din asta iti poate aduce 150-300 de like-uri (poate chiar si mai mult), in functie de pagina
4. Le cumperi! sunt persoane care iti aduc un anumit nr de like-uri (vorbim de sute sau mii) intr-un timp scurt, insa acele aprecieri nu vor fi doar din Romania ci si din uatemala, Pakistan, SUA etc laughing

| deliqventa13 a răspuns:

Este un program..Addmefast..Faci puncte dand like la pagini sau poze, iti incarci o poza punand link-ul de pe facebook, iar apoi astepti sa iti dea persoanele in aceeasi situatie like. Sper ca te-am ajutat. funda? big grin