| Andreutza1818 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata pentru voi. Vreau sa imi fac cont pe ask.fm,dar mie. frica fiindca acum cateva zile am lasat niste intrebari mai urate unei fete cu anonim si nu prea vreau sa imi fac cont pentru ma tem ca dupa ce ma loghez numele meu va aparea in dreptul intrebarilor alea urate...deci voi ce credeti? Va aparea sau nu? :O :O

Răspuns Câştigător
| protopopicitorescovici a răspuns:

Nu va aparea. Sunt sigură de asta pentru că eu am cont. Nu trebuie să îți faci griji pentru că o dată postate cu anonim nu mai au cum să modifici. Și chiar dacă tu vrei să îți faci cont. și vrei să pui întrebări cu anonim, poți face și lucrul ăsta. că undeva in dreapta jos poți bifa sau să nu bifezi. Deci, dacă întrebarea vrei să fie cu anonim și totodată să ai și cont pe ask.fm. trebuie să fie bifată căsuța aia din dreapta... ceea ce nu e necesar să te mai uiti, că e deja bifată de la început. Sper să te ajute.

3 răspunsuri:
| pinkpumpkin a răspuns:

Nu apare nimic. Ceea ce e cu anonim, anonim ramane!
Succes