| aabaaab3278 a întrebat:

Ma aflu intr-o situatie putin cam ciudata, sa va povestesc:
Totul a inceput vara trecuta cand am vazut prin oras o fata si usor usor a inceput sa-mi placa de ea. I-am gasit Facebook-ul si am vorbit 2 zile iar apoi nimic, am zis ca poate nu ii place sa discute cu mine si am lasat-o. Prin decembrie am intrat pe pagina ei de ask.fm si i-am pus niste intrebari cu anonim sa vad daca ar vrea sa mai vorbeasca cu mine, i-am facut nu stiu cate complimente si din nou..am vorbit o zi dar pentru ca nu mai stia exact cine sunt m-a considerat un ciudat obsedat de ea.
Eu vreau sa vorbesc cu ea pentru ca o plac, dar am dat-o in bara de 2 ori.ce credeti ca e bine sa fac? Astept sfaturi

11 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu poti sa cuceresti fete pe internet fiindca daca stai si vorbesti asa cu ele, o sa te considere vreun ciudat de care nu mai scapa, daca vrei o fata, te inatalnesti cu ea si vorbesti, pe fb si ask nu rezolvi nimic, iti spun din experienta laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai pus intrebarea ca este posibil sa nu fii pe placul ei, ca efectiv o agasezi? Esti sigur ca nu are o relatie?

| LoveSleep a răspuns:

Cu realitatea nu te prea înțelegi, văd.

| Doub a răspuns:

Sa o lasi in pace.

Răspuns utilizator avertizat
| aabaaab3278 explică:

@LoveSleep crezi ca am chef de glume?

| aabaaab3278 explică:

Nu, nu are o relatie. Chiar e afectata de asta adica e in depresie si am incercat sa discut cu ea. Nu a zis vreodata lasa-ma in pace

| aabaaab3278 explică:

@adriancatalin2000 multumesc de incurajare! happy

| aabaaab3278 explică:

Am niste prieteni care o cunosc si mi-au dat facebook-ul ei.
Stiu asta pentru ca am intrebat-o daca o deranjez si daca par nu stiu cum si sa nu mai vorbim a zis ca nu, ii pare bine ca vorbim. Eu am intrebat. CE AR FI BINE SA FAC, SA CONTINUI SA VORBESC CU EA SI SA II EXPLIC CINE SUNT, SAU SA O LAS IN PACE....eu mi-am inchiput ca a crezut asta, nu mi-a zis ea.

Răspuns utilizator avertizat
| adriancatalin2000 a răspuns:

Incearca sa ii explici cine esti si invit-o la un film in oras, apoi du-o la un suc. Daca nu tine inseamna ca nu a fost sa fie. Multa bafta.