| Noname9562004 a întrebat:

Am o intrebare mai delicata, nu stiu daca ar trebui sa intreb asa ceva dar totusi vreau sa stiu. Deci, Andra Gogan a ajuns populara in HIGH SCHOOL sau nu?
Sunt dispearata, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa imi bag papanasul... si eu eram disperat pana azi sa aflu. Nu stiu fara informatia asta cum ar trai lumea. Tu iti dai seama ca a ajuns o anume andra populara in HIGH SCHOOL, nu la liceu, ca trebuie sa ne murdarim putin de engleza pe la gura, in HIGH SCHOOL

| Kerre a răspuns:

Da, a ajuns cat de cat populara.