| Betterlikemebitch a întrebat:

Astazi vreau sa va pun o intrebare mai delicata dar va rog seriozitate. Este dedicata in special baietilor. Vreau sa va intreb cum ati vrea sa arate o fata pentru voi? Ma intereseaza mai mult la aspect. Stiu ca unii vor spune ca caracterul este pe primul loc dar sa fim seriosi, si aspectul conteaza. Lasand formele la o parte vreau sa imi spuneti detaliat cum ar trebui sa arate, sa se imbrace ca sa va atraga.

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Îți răspund eu în locul lor.

50% vor răspunde așa : sa aiba țâțe/anus este îndeajuns! =INVALID

Iar 50% îți vor spune asa.
Feminitatea /Gândirea/caracterul este cheia/oglinda femei happy = VALID

Nu iti trebuie părerea lor, singura părerea care contează despre fizicul/imaginea etc este a TA.

Nu te schimba pentru nimeni happy

Nu prefera sa fi o bucata de carne, fi femeie happy

O seară frumoasă.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca Olivia Wilde

| OldSoul a răspuns:

Sincer, cand am citit intrebarea asta, m-a dus gandul la doua fete.
Ambele ma atrag prin simplitatea lor, dar una din ele, pot sa spun ca e de a dreptul fermecatoare si ca probabil, reprezinta idealul meu in materie de frumusete.

Sa vreau sa-ti spun culoarea ochilor ei, nu as putea.
Dar ma innebuneste parul saten-roscat care o face sa arate extrem de bine, indiferent ca are bucle, ca e drept, prin in coada sau ca e valvoi ca si cum s-ar fi trezit in momentul respectiv.
Cu al ei ten luminos si curat care m-a fermecat.

Si cam atat, pot spune.

| Plato a răspuns:

Hai sa fim si mai seriosi: aspectul nu conteaza pentru oameni cu IQ decent.
Nu conteaza cum se imbraca, doar sa fie potrivit statusului.

| Theo94 a răspuns:

Sa arate bine, decent, acum depinde ce inseamna decent pentru unii, de ex. pentru mine sa fie nici prea inalta nici prea scunda, nici prea grasa nici prea slaba, de preferat blonda natural.