| AndreeaWinchester a întrebat:

Sunt cumva semne ca trupa Tokio Hotel s-ar putea desparti? E trupa mea preferata si nu vreau asta. Deci, voi ati observat semne cumva? Eu una nu, dar cum fac un album best of... as vrea sa stiu. Merci! :*

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey hey hey!
nu s-au despartit!
tokio hotel este si trupa mea preferata!
nu trebuie sa ne gandim asa! ei vor ramane tot timpul impreuna!
TOKIO HOTEL 4EVER! :X:X:X:X:X:X:X:X

5 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Dah mai nu s-a despartit nimeni :))

TH :X :X :X

daca sunteti fani uitati blogul meu : http://zumzyth.blogspot.com/

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Doamne te rog sa nu se fi despartit...cred ca asi plange pentru ca mie imi venea sa plang si cand am aflat ca bill s-a facut blond imi lipseste look-ul ala de rocker al lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai s-au despartit deja!
Bill este manechin de moda.
worried

| Toxik144 a răspuns:

Hello!

oameni booni! th nu s-au despartitstraight face

ce aveti?laughing)

| zmeeura a răspuns:

Huoo!