| Drăăă a întrebat:

Hey TPUhappy. Am o intrebare. Vreau sa trimit prin posta cateva bratari, si nu stiu cum, pana acum nu am mai trimis.As vrea sa imi explicati f.detaliat cum. App:daca inca nu am buletin, pot sa trimit? Cel mai bun raspuns primeste Funda+vot:*. Mrshappy

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

E simplu.Trebuie doar sa iti cumperi un plic mare (sau un colet micsmug ). In el vei pune bratarile iar pe plic/colet vei pune timbrele postale si bineinteles ca trebuie sa scrii:

1.Destinatie (de Exemplu.: Orasul: Cluj...Strada. Mihai Videazu)
2. Tara (probabil ca Romania...laughing )
Si ce iti mai cere acolo:*

Nu iti trebuie buletin sa trimiti un colet! smug
Trebuie doar sa pui plicul/coletul intr-o mesagerie (este rosi si inalta si scrie pe ea ''Posta Romana''.)

Si gata. Le-ai trimis.peace signpeace signpeace signpeace sign

Eu cred ca ti-am spus foarte foarte explicit si sper ca ai sa intelegi.Numai bine puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes