| dennnnnnisa a întrebat:

am. o. mica. mare problemalaughing. este vorba de un baiat. cu 2 ani mai mare decat mine. chestia e. ca timpul mi-a cam pus "capac" intr-un fel sau altul. nu mi s-a mai intamplat. era vara. si. in toata vara ne-am vazut de aproximativ 20 de ori. dar a fost de ajuns. venind de la bunici. am incercat sa il uit. nici o sansa. cand intr-un sfarsit reuseam sa imi "arunc" gandurile in alta parte. ma cauta. vreau sa va spun ca intra foarte rar. pe messenger. nu ma suna laughing. nimic. dar si cand ma cauta ma lasa masca. ah. tipul e berbec la fel ca mine.inteleg. e incapatanat. e ocupat. dar. e baiat! el ma tot intreaba ca de ce nu il caut. ii repet de fiecare data. ca eu sunt fata. si el ar trebui sa faca lucrul acesta. am orgoliul si demnitatea mea chiar daca sunt in limba dupa el. Ce sa fac. nu mai vreau. vreau sa il uit. dar cand il vad simt ca ma topesc. el ar vrea sa aiba o relatie cu mine. dar. avem "destinatii" total diferite. nu ar merge. am incercat cu alt baiat. dar degeaba. Help va rog. chiar nu stiu. ce sa fac. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| perryornitorinca a răspuns:

Eu zic sa te bagi pe el adica tie iti place de el chiar foarte mult si si el te place pe tine.eu nu mai inteleg ce astepti...

| dennnnnnisa explică:

@perryornitorinca:. e distanta intre noi doi. nu ne-am vedea decat o data pe saptamana max. sad. am uitat sa mentionez ca mi-a cerut sa fac sex cu el. si nu am vrut. As vrea sa trec peste. chestia asta si sa uit de el.si tot ce tine de el...dar. nu pot.sad. cand il vad. simt ca explodez.