| Ioanna_8448 a întrebat:

vreau sa va spun povestea mea. E vorba despre un baiat care imi place, ii vom spune X. Ne cunoastem din vara anului trecut, am iesit de cateva ori in oras, si stiu ca nu ii sunt indiferenta. Dar de la o vreme imi raspunde foarte scurt la mesaje si pe messenger, s-a schimbat radical.Am incercat sa il intreb daca e suparat pe mine sau ceva, dar mereu raspunsul e negativ. Ce ar trebui eu sa inteleg.sau ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Consider ca ar trebui urmarite 2 aspecte.
1-te place la fel de mult dar te testeaza cum se spune sa se convinga daca si tu il placi;
2-nu te place si ii este rusine sa ti-o spuna in fata.
Timpul va hotara pentru voi

1 răspuns:
| Ioanna_8448 explică:

Pana acum au fost destule semne ca ma place... si asta se intampla asa deodata ( faza cu nebagatul in seama si raspunsurile scurte la mesaje si pe messenger)