| RockOut4ever a întrebat:

Am o mica problema azi mi-am facut gauri in urechi si nu stiu cum sa le ascund s nu vada parintii. FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
PS : Sa nu incepeti iar ca texte de genu mai bine le spui ca oricum o sa afle.

Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

1)Tine-ti parul peste urechi tot timpul.
2)Prefate sau chiar asculta muzica in casti.
3)Dai cu fond de ten.

Sfat:Stiu ca ai precizat foarte clar sa nu incepem cu texte de genu' asta, dar mai devreme (si asta ar fi cel mai probabil) o sa afle. Daca nu iti pui cercei (pentru ca evident te vor vedea) gaurile o sa se inchida.Nu le spune parintilor daca mai sunt si certareti, dar iti zic ca o sa afle.

Funda?

5 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Pai cred ca gaurile nu sunt asa de mari sa se observe repede, le poti ascunde dupa parwinking
bafta :*

| mykkki a răspuns:

Puteti parul peste urechi sau incearca sa dai cu fond de ten sau cu pundrahappyhappy

| Alexandra_5259 a răspuns:

Iti arajezi parul astef incat sa se acopere urechilesi daca te intreaba dar de ce tii parul asa le spui ca asa e la moda.

| costel_2144 a răspuns:

Pune casti si asculti muzica lapcsau tel bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune casti si asculti muzica lapcsau tel bafta