| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ciudata: de doua zile ma simt deprimata, nu am chef de nimic, vreau sa se sfarseasca totul (nu sa mor!), nu vreau sa fac sport sau alta activitate decat sa ascult muzica si sa stau pe net.Nu stiu daca e vreo problema de dragoste sau ca imi place de cineva si el nu pe mine (ceea ce e adevarat). Voi ce credeti ca am? Mentionez ca sunt fata si am 14 ani!

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Nu stiu, eu o vara doar pe net am stat, am ascultat muzica si am citit. Nu cred ca e vreo problema, acum m-am imprietenit cu multa lume si ies destul de des pe afara.Fa ce simti, e dreptul tau.happy

| Numefals a răspuns:

SCOALA(e clar)