| Sheisshe a întrebat:

Hey TPU!happy
Am o "problema"
Daca va va ajuta cu ceva am 14 ani jumate si baiatul despre care
vreau sa va zic are 15
Well, acum o saptamana am aflat la ce liceu am intrat pe internet si am gasit cativa viitori colegi pe fb si suntem un grup de 13-14 persoane din 28 dintre care baietihappy
Iar mie din poze mi se pare dragut unul din ei "X"
si noi am facut un grup pe fb..tot vorbeam o data vorbeam cu el si mi-a cerur id`ul
Bun...i l`am dat si vorbim si ne intelegem foarte bine, si am zis toti colegii sa ne vedem o data sa ne cunoastem toti mai bine.
Da ma rog sa ma intorc la ce ziceam, noi ne intelegem destul de bine:Xsi pe mess ne "prostim" cu te iubesc si iubi si pisilaughingdar totusi..cred ca imi place putin de >el:"
Si na...sunt faze gen:
X:te iubesc:X
E:si euhee hee
X:Si tu ce?
E:si eu te iubesclaughing

Si na....fostii lui colegi spun ca de multe ori se prosteste si chestii...

Ceva sfaturi sau ceva in genu`?

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te arunci cu capul inainte.Si eu am cunoscut un astfel de baiat si m.a facut sa sufar mult.Chiar daca a trecut ceva timp/cred ca sunt 7 luni/ au ramas urme.Lasa.l.Nu te grabi.Cunoste.l mai bine in mediul lui. nu pe mess.Iti doresc mult succes si sa va iubiti mult dar daca nu e sa fie, ne te dezarma, cauta in continuare

Funditaaaa?

6 răspunsuri:
| Sheisshe explică:

Scuzati-ma:era "Dintrecare 3 sunt baieti"

Si stiu, e o chestie online si mi se pare ciudat sa "ma indragostesc online"sau sa am o asa zisa reletie dar ma rog...

| Sheisshe explică:

Si inca ceva:
de obicei cand intru pe mess ma saluta si ma intreaba ce fac si din astea...
si cand am la status sad sau straight face sau ceva in genu ma intreaba ce am patit
In weekend am fost plecata la tara si stiia si azi pe la 5 m`am intors si am intrat pe mess si avea busy si nu m`a salutat sau ceva...da de obicei ma saluta.laughing

| Sheisshe explică:

Si nu as vrea o relatie decat dupa ce il cunosc face to face sa nu se inteleaga altceva, dar nici nu stiu daca vreau o relatie.

| Sheisshe explică:

Va multumesc tuturor de raspunsuri si sfaturi>big grin

| AndyLavy a răspuns:

Pai atunci asteapta sa il cunosti, sa vezi ce fel de persoana e cu adevarat si apoi, daca si el te place poti incepe o relatie. Atunci cand va veti intalni se vor lamuri multe lucruri. succes

| Zenohells a răspuns:

Pai intai asteapta sa il cunosti.incearca sa te apropii de el iar dupa un timp trebuie sa ii spui :-mie imi place de tine. si chiar vreau sa aflu daca tu ma placi sau nu sa stiu daca putm avea cv serios. Funda?