| Cr3Tzu a întrebat:

Am o problema. Deci am terminat clasa a 8-a si am fost repartizat si trebuie sa fac un dosar pentru inscriere. Stiti oare in ce consta acest dosar? Stiu ca trebuie sa contina adeverinta cu notele si foaie matricola si numai stiu ce cerere... oare trebuie fac eu cererea? Daca da. Cum ar trebui sa o completez? Va rog mult sa ma ajutati. mai sunt cateva zile si se termina perioada inscrierii. Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Buna!
-trebuie copie de pe certificatul de nastere legalizata la notar(costa oana in 10 lei)
-foaia matricola
-vaccinurile
- fisa de inscriere pe care trebuie sa o completezi la liceu
Mult succes!

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Din cate imi amintesc iti trebuie fisa matricola o copie de pe buletin si certificatul de nastere si fisa mediacala de la gimnaziu. restul rezolvi la liceu. bafta