| FaraNume08 a întrebat:

am o problema sad.Deci eu am un bro (virtual) si ne cunoastem de o luna, dar el vorbeste cu mine doar cand are probleme in rest nu. Credeti ca el doar se foloseste de mine :'( ...am nevoie de un raspuns...
Fara comentarii urate sau injuraturi ca si eu stiu sa injurwinking.

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Ciudat... la mine e invers.
Cu mine vorbește (oricine) doar când are probleme, pe scurt doar cât au nevoie, iar în rest nu îi interesează, pot să și mor.
Eu nu mai vorbesc cu nimeni deloc și e mai bine așa.
Și tu ar trebui să faci la fel, mai ales că ești fată. Lasă-l să te caute, dar vorbește cu el monosilabic: el doar să întrebe și tu doar să îi răspunzi.

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Nici macar nu mai vorbesc cu el, acum vorbesc cu celalalt bro happy laughing celalalt e mai dragut.

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Ce înseamnă „bro"?

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

''Bro'' vine de la ''brother'', adica frate.Cum ''sis'' vine de la ''sister'' care inseamna sora. happy big grin

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Și poți să numești „frate" pe cineva care îl cunoști de pe internet și cu care vorbești doar virtual?

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Da.Am un bro, il cunosc de vreo cateva luni si ne intelegem foarte bine big grin

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Acum o întrebare nepoliticoasă: ce vârstă ai?

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Nu cred că există prietenie virtuală.
Până nu te vezi față în față cu persoana care îți scrie mesaje cu tastatura, nu poți să zici că este prietenie.

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Ba da... happy

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Atunci, nu vrei sa ne "imprietenim" si noi doi si sa vorbim virtual?

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Adica?! Vrei sa te referi ca sa fii si tu bro, sau cum? laughing

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru FaraNume08):

Nu „bro". Doar amis.

| FaraNume08 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Ok happy

| maiaaliss a răspuns:

Cred ca se foloseste de tine!

| FaraNume08 explică (pentru maiaaliss):

:'( Trist *lacrima*